Mokymai

  1. Emocinė inteligencija-raktas santykių kūrimui versle ir ne tik (mokymai lietuvių kalba)”

Edita Znedita znutieneutienė kalbės apie sėkmę darbe, kurią lemia sukurti santykiai su kolegomis, klientais, vadovais ir būsimaisiais partneriais. Norėdami būti efektyvesni ir išmanesni bendradarbiaujant yra svarbu suprasti kitą žmogų, rasti kontaktą, priėjimą prie kito žmogaus. Šiame seminare lavinsime savo emocinį intelektą (EQ) – gebėjimą suprasti emocijų teikiamą svarbą organizacijos veikloje, išmokti pažinti ir valdyti savo ir kitų emocijas bei panaudoti rezultatui gauti.

Seminaro metu išmoksime:

  • gilesnio savęs pažinimo ir pasitikėjimo;
  • efektyvesnio bendravimo ir bendradarbiavimo kūrimo;
  • kokybiškesnio santykių palaikymo.

Edita Znutienė daugiau nei 16 metų patirtį personalo valdymo srityje turinti personalo ekspertė, dirbusi įvairių sektorių (pardavimo, gamybos bei paslaugų) Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse (UAB „Avon Cosmetics“, UAB „Švyturys-Utenos Alus“, AB „SEB Bankas“). Šiuo metu UAB Partnership vadovė ir žmogiškųjų išteklių partnerė.

2. Verslo stilius: nuo spintos turinio iki asmeninio įvaizdžio (mokymai lietuvių kalba)

robert kalinkin photo

Robertas Kalinkinas

Šio seminaro metu R. Kalinkinas su dalyviais kalbėsis apie:

  • asmeninį profesionalo stilių ir įvaizdį, jo kūrimą;
  • kaip verslo aplinkoje atrodyti patraukliai, skoningai ir patikimai.

Per pirmas 30 sekundžių susidarome įspūdį apie naujai sutiktą žmogų. Mūsų įvaizdis susideda iš nuotaikos, kalbos ir to, kaip atrodome. Pasikvietėme rūbų dizainerį ir scenografą Robertą Kalinkiną, Lietuvoje išpopuliarinusį momentines parduotuves (angl. pop-up shop) bei spalio mėnesį jau antrąkart rengsiantis asmeninį kolekcijos pristatymą SIEMENS arenoje, pasidalinti įžvalgomis ir patirtimi kuriant asmeninį įvaizdį.

R. Kalinkino kūrybinė kryptis – sudėtingo konstrukcijos ir kirpimai, apgalvota asimetrija ryškios ir lengvai atpažįstamos detalės, kuriančios vientisą jo kolekcijų liniją. Robert Kalinkin mados namai kuria kolekcijas ir moterims, ir vyrams, taip pat vienetinius rūbus individualiems užsakymams, sceninius bei raudonojo kilimo rūbus bei aksesuarus.

Daugiau informacijos apie lektorių rasite čia – www.robertkalinkin.com

3. The Art of Networking – Be a Best Performer

FilipeCarrera08Networking is one of the oldest activities of mankind; those who succeed at it are the leaders and best performers.

The trainer, Filipe Carrera, is an experienced networker in more than 50 countries, wrote the book Networking – Your Professional Survival Guide, available in English, Portuguese, Spanish, Romanian and Mongolian in more than 60 countries and will share how he manage to work in so many places. Funny thing, it all started in Lithuania!

Together with Filipe participants will go through the topics:

  • Using Networking to have professional and personal success.
  • How to transform a contact into a relationship.
  • 6 Degrees of separation
  • Networking Web 2.0 tools.

More information: www.filipecarrera.com