Apie mus

Junior Chamber International (JCI) – tai trečia didžiausia visuomeninė nevyriausybinė organizacija pasaulyje. Ją sudaro daugiau nei 200 000 narių, kurių amžius 18-40 metų, daugiau kaip 100 šalių. JCI vienija įvairių sričių profesionalus, įsijungusius į 5000 vietinių JCI organizacijų. JCI buvo įkurta prieš daugiau nei 90 metų JAV, ir virš 2 milijonų žmonių jau yra buvę jos nariais.

JCI misija – suteikti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti.

Daugiau: www.jcisostine.lt – www.jci.lt – www.jci.cc

JCI Nacionalinę konferenciją 2013 organizuoja JCI vietinė organizacija:

Sostine

robertaKonferencijos direktorė
Roberta Balčytytė
Roberta.Balcytyte@jci.lt
+370 699 91011

renata vaicRegistracija ir informacijos teikimas
Renata Vaičackaitė
Renata.Vaicackaite@jci.lt
+370 662 50189

Virginija p jciDirektorės pavaduotoja ir GALA vakaro koordinatorė
Virginija Pilipavičiūtė
Virginija.Pilipaviciute@jci.lt
+370 613 83693

Loreta.PivoriunaiteMokymų direktorė
Loreta Pivoriūnaitė
Loreta.p@jci.lt

 

inga navickiene

Senatorių ir užsienio svečių programos koordinatorės
JCI Senatorė Inga Navickienė
inganavickien44@gmail.com

muzaiteJCI Senatorė Aurelija Muzaitė

aurelija@zpr.lt

 

Jurate.Mazeikyte2Sutikimo vakaro koordinatorė
Jūratė Mažeikytė
Jurate.Mazeikyte@jci.Lt

 

182912_10151465961039331_1036657312_aInternetinės komunikacijos koordinatorė (svetainė)
Roberta Šuliauskaitė
Roberta.Suliauskaite@jci.Lt

 

neringaberlinskaite2Finansų direktorė (sąskaitos faktūros)
Neringa Berlinskaitė
Neringa.Berlinskaite@jci.lt
+370 672 74993

Lina Tauraite

Konferencijos dieninės dalies koordinatorė

Lina Tauraitė

ina.tauraite@jci.lt