Diskusija

pacesaLinas DicpetriskristianKaasLina-MFilipeCarrera08New Image

Diskusijos tema: Partnerystė, kontaktai, ryšių svarba, kuriant ir vystant santykius versle, profesinėje karjeroje ir viešojoje erdvėje.

Diskusija vyks anglų kalba. Trukmė – 1 val. 30 min.

Apie diskusijos dalyvius:

Lina-Daniene-2Diskusijos moderatorė  – Lina Danienė

Lina ilgametę patirtį yra sukaupusi komunikacijos, darniosios  plėtros vystyme dirbant marketingo ir komunikacijos direktore Kauno technologijos universitete ir Darnaus Vystymo bei socialinių reikalų vadove Swedbanke. Savanoriaudama lektorė išplėtė  platų pažinčių ratą tarp verslo, nevyriausybinių organizacijų bei mokymo institucijų atstovų.  Lina yra projekto “Kam to reikia?” (www.kamtoreikia.lt) įkūrėja. Projektas skirtas sujungti profesionalus su mokyklų mokytojais ir dalintis patirtimi. Kaip motyvacinė kalbėtoja, Lina, kalba apie lyderystę, komunikacijos svarbą ir apie elgseną versle.

pacesa

Diskusijos dalyvis – Nerijus Pačėsa 

Doc. dr. Nerijus Pačėsa – ISM Vadybos ir Ekonomikos Universiteto rektorius. Taip pat Baltijos vadybos plėtros asociacijos (BMDA) narys, Žinių ekonomikos forumo (ŽEF) valdybos narys ir Valstybinio studijų fondo valdybos narys. Turėdamas daugiau kaip 10 metų patirties versle, įskaitant vadovavimą Regiono plėtros agentūrai, yra išleidęs daugiau nei 15 publikacijų vadybos ir verslumo temomis.

Linas Dicpetris

Diskusijos dalyvis – Linas Dičpetris

Linas yra tarptautinės kompanijos “EY  Valdymo konsultacijų departamento (ang. Advisory) partneris, atsakingas Centrinės Pietryčių Europos regioną. Aukštos kvalifikacijos komandoms jis jau vadovauja 15 m. Lino asmeninis tikslas yra padėti klientams, kolegoms ir bendruomenėms pasiekti teigiamą pokytį bei realizuoti savo potencialą. Dėka plataus vietinio ir tarptautinio pažinčių rato, Linas sėkmingai plėtė  verslą, tapo stipriu lyderiu ir patikimu partneriu.

kristianKaas

Diskusijos dalyvis – Kristian Kaas Mortensen 

JCI Senatorius ir į JCI organizacijos gretas įsiliejo 1987 metais savo tėvynėje Danijoje. Nuo 2006  metų gyvena ir dirba Lietuvoje ir yra sėkmingai vedęs JCI Senatorę Laura Mortensen. Kristian profesinėje veikloje yra  Baltijos įmonių valdymo instituto prezidentas (angl. Baltic Institute of Corporate Governance, BICG). Šis institutas  yra tarptautiniu lygiu pripažinta įmonių valdymo praktikų vystytojas Baltijos regione. Baltijos įmonių valdymo institutas savo nariams kuria vertę skatindamas Baltijos šalių kompanijų konkurencingumą pasauliniu mastu per pirmaujančių bendrovių valdymo praktikų įgyvendinimą.

Kristian diskusijos metu pasidalins ryšių mezgimo patirtimi ir patarimais, pavyzdžiui, kaip jis gavo Hilary Clinton video sveikinimą, kaip keliavo kartu su Lietuvos ir Latvijos ministrais pirmininkais ir kaip jis tarptautinius verslo lyderius įtikindavo vis atvykti į Lietuvą dalintis savo verslo patirtimi su mūsų lyderiais.

Lina-M

Diskusijos dalyvė – Lina Morkūnaitė

UAB Konekesko Lietuva, Generalinė direktorė, Valdybos pirmininkė. UAB Konekesko Lietuva yra dukterinė Suomijos kompanijos Konekesko įmonė. Specializuojasi itin aukštos kokybės žemės ūkio, statybinės, miško, kelių statybos technikos ir sandėliavimo įrangos pardavimuose.

SIA Konekesko Latvija, Stebėtojų tarybos narė.

UAB Tetas, Nepriklausoma valdybos narė.

JCI Lietuva asociacijos narė (”Pasilik Lietuvoje” ambasadorė; Nacionalinė Prezidentė 2008; Japonijos akademijos absolventė), “JCI Sostinės” įkūrėja ir viena iš iškiliausių JCI Senatorių Europoje.

FilipeCarrera08Diskusijos dalyvis – Filipe Carrera.   

Filipe yra profesionalus “networker’is” daugiau nei 50-yje užsienio šalių, jis parašė knygą “Networking – Your Professional Survival Guide“, kuri yra išversta į anglų, portugalų, ispanų, rumunų ir mongolų kalbas bei paltinanama daugiau nei 60-yje šalių.  Filipe pasidalins savo asmenine patirtimi, kaip suvaldyti darbą tokioje gausybėje šalių. Įdomu, bet viskas prasidėjo Lietuvoje!

New Image

Diskusijos Dalyvė – Vija Valentukonytė


Kūrybinės komunikacijos ir organizacinės plėtros specialistė, trenerė ir entuziastė

Vija yra aistringa dėl žmonių ir galimybiųapsėsta komunikacijos ir  kūrybinių užsiėmimų. Vija turi darbo ir mokymo patirtį verslo ir ne pelno sektoriuje, gyvenusi penkiose skirtingose šalyse, ir yra aistringa dėl komunikacijos, kuri keičia žmones bei jų elgesį.  Vijos mokymai yra unikalūs ir praktiški. Šiuo metu Vija yra Ryšių Verslo Partneris “Barclays”, padedanti lyderiams ir organizacijoms tapti geresnėm komunikacijoje.